Державні веб-сайти
З 2004 р. Метастудія розробляє сайти для державних організацій. Одними з перших клієнтів нашої компанії стали: ВінОблДАІ, Вінницька обласна рада, Козятинська районна рада, Тульчинська РДА, багато інших державних органів влади та органів місцевого самоврядування з різних куточків України

Розробка веб-сайтів для державних організацій

З 2004 р. Метастудія розробляє веб-сайти для державних організацій. 

Одними з перших клієнтів нашої компанії стали: ВінОблДАІ, Вінницька обласна рада, Козятинська районна рада, Тульчинська РДА, багато інших державних органів влади та органів місцевого самоврядування з різних куточків України.

За 15 років роботи в сфері державних сайтів нами було створено понад 50 веб-проектів з індивідуальним дизайном і функціоналом, де дизайн сайту розробляється під кожного окремого клієнта, а програмні модулі сайту розробляються відповідно до Технічного завдання.

Всі розроблені нами веб-сайти прості в управлінні. Система управління сайтом (КМС-система) є нашою авторською розробкою і з кожним роком удосконалюються в плані зручності для клієнта. Для швидкого розуміння управління сайтом існують навчальні відео-уроки, а також для всіх клієнтів діє технічна підтримка по телефону.

Після здачі дизайну і впровадження програмування відповідно до вимог клієнта наші співробітники роблять первинне наповнення веб-сайту на основі наданої ним інформації. У деяких випадках можливий автоматичний перенос потрібної інформації з старого сайту замовника на його новий сайт, але тільки в разі подання замовником повного доступу до свого старого сайту і відповідність його певним технічним вимогам (дане питання вирішується з кожним клієнтом індивідуально).

Всі розроблені нами веб-сайти мають високий рівень безпеки згідно з нормами OWASP, а також для всіх готових веб-сайтів робляться регулярні бекапи (збережені копії) для можливості відновлення інформації на вимогу клієнта.

Варто згадати, що для більш доступних цінових рішень компанією Метастудія в 2013 р було запущено паралельний напрямок по розробці типових сайтів на веб-платформах під загальним брендом Влада.Онлайн. Даний проект також пропонується на вибір клієнта, більш детально можна дізнатися тут.

Вінницька обласна Рада
Офіційний інтернет-сайт
Вільногірська міська рада
офіційний сайт
Барська міська рада
м. Бар, Жмеринський район, Вінницька область
Всі державні сайти ›

Замовлення сайту