Державні веб-сайти
З 2004 р. Метастудія розробляє сайти для державних організацій. Одними з перших клієнтів нашої компанії стали: ВінОблДАІ, Вінницька обласна рада, Козятинська районна рада, Тульчинська РДА, багато інших державних органів влади та органів місцевого самоврядування з різних куточків України

Розробка веб-сайтів для державних організацій

З 2004 р. Метастудія розробляє веб-сайти для державних організацій. 

Одними з перших клієнтів нашої компанії стали: ВінОблДАІ, Вінницька обласна рада, Козятинська районна рада, Тульчинська РДА, багато інших державних органів влади та органів місцевого самоврядування з різних куточків України.

За 15 років роботи в сфері державних сайтів нами було створено понад 50 веб-проектів з індивідуальним дизайном і функціоналом, де дизайн сайту розробляється під кожного окремого клієнта, а програмні модулі сайту розробляються відповідно до Технічного завдання.

Всі розроблені нами веб-сайти прості в управлінні. Система управління сайтом (КМС-система) є нашою авторською розробкою і з кожним роком удосконалюються в плані зручності для клієнта. Для швидкого розуміння управління сайтом існують навчальні відео-уроки, а також для всіх клієнтів діє технічна підтримка по телефону.

Після здачі дизайну і впровадження програмування відповідно до вимог клієнта наші співробітники роблять первинне наповнення веб-сайту на основі наданої ним інформації. У деяких випадках можливий автоматичний перенос потрібної інформації з старого сайту замовника на його новий сайт, але тільки в разі подання замовником повного доступу до свого старого сайту і відповідність його певним технічним вимогам (дане питання вирішується з кожним клієнтом індивідуально).

Всі розроблені нами веб-сайти мають високий рівень безпеки згідно з нормами OWASP, а також для всіх готових веб-сайтів робляться регулярні бекапи (збережені копії) для можливості відновлення інформації на вимогу клієнта.

Варто згадати, що для більш доступних цінових рішень компанією Метастудія в 2013 р було запущено паралельний напрямок по розробці типових сайтів на веб-платформах під загальним брендом Влада.Онлайн. Даний проект також пропонується на вибір клієнта, більш детально можна дізнатися тут.

Вільногірська міська рада
офіційний сайт
Роменська районна рада
Офіційний сайт
Барська міська рада
м. Бар, Жмеринський район, Вінницька область
Всі державні сайти ›

Замовлення сайту