Комерційні веб-сайти
Майже 20 років (з 2001 р.) компанія Метастудія розробляє комерційні веб-сайти. Починаючи працювати з клієнтами з м. Вінниці, наша компанія швидко завоювала одну з лідерських позицій на ринку, розширивши географію своїх клієнтів до Вінницької області та інших регіонів України

Розробка комерційних веб-сайтів

Майже 20 років (з 2001 р.) компанія Метастудія розробляє комерційні веб-сайти. 

Починаючи працювати з клієнтами з м. Вінниці, наша компанія швидко завоювала одну з лідерських позицій на ринку, розширивши географію своїх клієнтів до Вінницької області та інших регіонів України.

Пропонуємо розробку корпоративного веб-сайту — ефективного засобу по просуванню бізнесу в мережі Інтернет.

Ви отримаєте гнучкий, сучасний інструмент, для реклами товарів і послуг за допомогою Інтернету на місцевому та міжнародному ринках. Веб-сайт розширить вплив фірми, допоможе знайти потенційних клієнтів і партнерів компанії.

Ми розробляємо сайти "під ключ" — від створення, до розміщення і підтримки сторінок наших клієнтів на власному веб-сервері.

Кваліфіковані співробітники напишуть текст, сфотографують і зберуть всю необхідну інформацію для сайту.

Пропонуємо сайти із застосуванням унікального програмування, систем аутентифікації та адміністрації ресурсів, а також з урахуванням всіх принципів безпеки в мережі Інтернет, від криптографічного шифрування отриманої-переданої інформації до комплексного захисту даних.

Створені сайти зручні для різних моніторів і мобільних пристрїв, а також для різних версіях Інетернет-браузерів. 

Ми підтримуємо веб-сайти наших Клієнтів на найвищому рівні і стежимо за стабільною, ефективною роботою на взаємовигідних умовах.

Запрошуємо до співробітництва! За детальною інформацією звертайтеся до нас.

Галерея XXI
Культурний центр
Санаторій «Медичний центр реабілітації залізничників»
Тільки ми знаємо, як допомогти вашому здоров'ю
ТОВ «МУР»
Будівництво та проектування елеваторів під ключ
Всі комерційні сайти ›

Замовлення сайту