Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Метастудія / Філософія
МетастудіяФІЛОСОФІЯ

Основна філософія компанії, перш за все, направлена на максимальну зручність для клієнта в його обслуговуванні — ми цінуємо ваш час!

Наприклад, при створенні веб-сайтів ми робимо всю роботу "під ключ", від написання текстів (копірайту) до графічного дизайну і, власне, збору готового продукту.

На всіх етапах роботу контролює клієнт, якому даються проміжні результати і лише після затвердження, матеріали потрапляють на веб-сайт.
За цим принципом будується вся Реклама і всі бізнес-стосунки з Клієнтами:

Клієнт бажає — ми робимо!
Клієнт не знає — ми пропонуємо!
Клієнт пропонує — ми реалізуємо!

При створенні Реклами ми правильно розподіляємо її цілі:

  1. Донести до споживача Товар/Послугу (фірму, бренд).
  2. Правильно розповісти про нього (її).
  3. Змусити зробити вибір на його (її) користь.

Дане правило застосовують до всіх сфер Реклами, як в ЗМІ, так в Інтернет і в будь-якій іншій рекламі. Ми можемо зробити Рекламу красивою, неперевершеною, але зробити її ефективною — це основна мета. Тому ми ніколи не женемося за "рекламою заради реклами".

Сенс всієї діяльності нашої фірми побудований на тому, щоб своєю справою займалися професіонали. Після успішної реалізації величезної кількості проектів, ми сміливо можемо назвати себе такими.

Ми правильно розподіляємо працю: дизайнер — малює, програміст — програмує, копірайтер — пише. На нашій фірмі кожен займається своєю справою, але при цьому знається на роботі своїх колег, розуміючи, що хороша робота може бути тільки за наявності всіх складових її дрібниць.

Ми знаємо, що Реклама не робиться однією людиною: дизайнером, маркетологом або арт-директором. Хороша Реклама — перш за все, колективна праця творчих людей, ідеї для якої народжуються спільними зусиллями.

Також, ми знаємо, що немає безвихідних ситуацій і беремося за найскладнішу, здавалося б, нездійсненну роботу, робимо її максимально якісно і сумлінно, застосовуючи весь свій досвід, творчий потенціал і напрацьований за роки професіоналізм.

Працьовитість і любов до своєї роботи можуть звернути гори. Розвиток нових напрямів в області Реклами, її постійна аналітика і вдосконалення, в результаті — висока конкурентоспроможність — ось секрет успішного розвитку нашої фірми!

Основна філософія компанії, перш за все, направлена на максимальну зручність для клієнта в його обслуговуванні — ми цінуємо ваш час!

Працьовитість і любов до своєї роботи можуть звернути гори. Розвиток нових напрямів в області Реклами, її постійна аналітика і вдосконалення, в результаті - висока конкурентоспроможність - ось секрет успішного розвитку нашої фірми!
 

Вверх Рекламна агенція  Філософія  Місія  Колектив  Фірмові Стандарти  Фотогалерея  Рекомендуемые ресурсы Интернет 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^