Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Метастудія / Колектив
Метастудія

Сьогодні, колектив "Метастудії" — це згуртована команда справжніх професіоналів, кожен з яких є фахівцем в своїй сфері, для яких робота — це, перш за все, улюблена справа і родючий грунт для індивідуального росту.

Колектив

Кажучи про Наш колектив, можна погодитися з думкою, що в рекламу йдуть працювати "непрості" люди — це саме та сфера, яка притягає до себе найбільш талановитих і креативних.

На те, щоб підібрати і підготувати хороші кадри керівництвом було витрачено декілька років. Починаючи з 2000 року, на основі жорсткого відбору в колектив потрапляли тільки кращі, тому кожен співробітник "Метастудії" представляє окрему цінність.

Сьогодні колектив "Метастудії" — це згуртована команда справжніх професіоналів, кожен з яких є фахівцем в своїй сфері, для яких робота — це, перш за все, улюблена справа і родючий грунт для індивідуального зростання.

Регулювати взаємини в колективі і щоденні виробничі стосунки допомагають «Фірмові стандарти», чітко дотримуватись яких зобов'язаний кожен співробітник. Ми правильно розподіляємо працю: дизайнер — малює, програміст — програмує, копірайтер — пише, маркетолог — розробляє рекламну стратегію.

Кожен займається своєю справою, але при цьому, знається на роботі своїх колег, розуміючи, що кінцевий результат — це комплексний продукт роботи всього колективу.

Одним з ключових чинників в розробці ефективної реклами є пошук оригінальних креативних ідей.

Ми генеруємо ідеї спільно. Кожен з нас завжди бере участь у всьому рекламному процесі, тому що Хороша Реклама — це, перш за все, колективна праця творчих людей, ідеї для якої народжуються спільними зусиллями!

Ми знаємо, що таке реклама, та робимо її добре! Переконайтесь самі.

Амагама 2007 г.

Грудень 2007 р. Колектив & Друзі.

Нам виповнилось 6 років >>

Грудень 2006 р. Колектив & Друзі.

Метастудії - 5 років >>.

Коллектив рекламного агентства Метастудия.

Колектив рекламного агентства "Метастудія". 2005 р.

Рекламні знімки >>

Вверх Рекламна агенція  Філософія  Місія  Колектив  Фірмові Стандарти  Фотогалерея  Рекомендуемые ресурсы Интернет 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^