Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Метастудія / Місія
Метастудія

Наша місія — це прагнення бути кращими у сфері рекламного бізнесу, а саме — краще за всіх робити свою роботу, постійно стежити за ринком реклами, проводити аналітику і щодня удосконалювати себе.

Місія

Кожен з нас, дорослішаючи, задавав собі найважливіше питання у житті:

"Для чого ми живемо, існуємо?"

Так і будь-яка фірма, дорослішаючи, рано чи пізно задається подібним питанням, відповісти на який необхідно якомога раніше, інакше сенс діяльності її співробітників з часом зводиться до монотонного виконання своїх функцій і отримання зарплати.

Риба, як відомо, загниває з голови, і якщо у керівника немає конкретного плану з розвитку фірми — "Місії", то така фірма приречена, в кращому разі, на жалюгідне існування в середовищі конкурентів, і рано чи пізно прийде до занепаду. Дезорієнтована, "хвора" фірма — найбільш вірогідна здобич у сфері жорсткої конкуренції на будь-якому ринку.

Наша місія — це прагнення бути кращими у сфері рекламного бізнесу, а саме — краще за всіх робити свою роботу, постійно стежити за ринком реклами, проводити аналітику і щодня удосконалювати себе.

Працювати в нормальному робочому середовищі згуртованим колективом. Йти до мети разом — навчитися поважати колег і поважати себе. Зробити фірму недосяжною для конкурентів.

У результаті — отримати визнання, перш за все у клієнтів і, звичайно ж, у своїх колег по цеху. Підійти до моменту, коли робота приноситиме не тільки задоволення, але і повне задоволення своїх амбіцій, тому щодня прагнути стати "кращими з кращих" в своєму регіоні, а далі — однією з кращих компаній свого профілю на ринку України.

Цілі і завдання ми ставимо собі непрості, але поступове і цілеспрямоване сходження по цих сходах — наше кінцеве завдання.

— А що далі? - хтось поставить питання, на яке можна відповісти так:
— Зійти на вершину важко, але утриматися на ній ще складніше.

Так давайте спершу зійдемо на цю вершину, а утриматися на ній — буде наступною нашою метою!
 

Вверх Рекламна агенція  Філософія  Місія  Колектив  Фірмові Стандарти  Фотогалерея  Рекомендуемые ресурсы Интернет 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^