Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Метастудія / Рекламна агенція
Метастудія

Рекламное агентство Метастудия, Винница, Украина.

 

 

 

 

 

 

 

* METASTUDIO — назва нашої рекламної агенції:
МЕТА — мета
STUDIO — студія
"Наша мета спільна!" - основний девіз компанії, направлений на наших клієнтів.
Ми поважаємо вашу працю, цінуємо ваші прагнення і досягаємо успіху разом з вами. Ми чітко розуміємо, — процвітають наші клієнти, значить, развиваємось ми!
 

РЕКЛАМНА АГЕНЦІЯ МЕТАСТУДІЯ

METASTUDIO* (Метастудія) була заснована у 2000 році в Німеччині. Спочатку діяльність компанії розповсюджувалася на Інтернет, тоді ще молодій сфері, яка тільки-но розвивалась.

В 2002 році, вже володіючи значним професійним досвідом, компанія розпочинає свою діяльність на ринку України. З того часу агенція встигла зарекомендувати себе лідером у сфері розробок Інтернет-рішень в своєму регіоні.

У період з 2000 до 2008 рр., на основі жорсткого відбору при вступі до компанії і щоденному дотриманні всіх її фірмових стандартів, відбувається формування колективу.

Молода амбітна компанія не зупиняється на досягнутих цілях і розвиває нові перспективні напрями в рекламному бізнесі:

  • графічний дизайн;
  • створення мультимедіа презентацій;
  • виведення торговельних марок на ринок (naming, branding);
  • медіапланування;
  • маркетинг;
  • формування керованого іміджу (PR),

після чого впритул підходить до основного етапу своєї діяльності - "Комплексної Реклами Клієнтів".

Зараз "Комплексна реклама" є нашим основним напрямом, що включає повну розробку рекламної стратегіїї, як первинного виведення на ринок торговельних марок , так і просування вже існуючих на ринку компаній з метою збільшення обсягу продажів товарів і послуг наших клієнтів, формування їх позитивного іміджу у споживачів.

Основна мета нашої компанії — збереження високих позицій на ринку послуг комплексної реклами, надання якісних і унікальних послуг, масоване просування компаній-клієнтів найбільш ефективними рекламними засобами.

Рекламна агенція «Метастудія» зараз — це величезна кількість розроблених рекламних ідей і велика кількість їх реалізацій. Географія діяльності компанії розповсюджується від Вінницької області до різних міст України і Росії.

Ми працюємо з визнаними лідерами вітчизняного ринку у сфері торгівлі, обслуговування і виробництва товарів.

Наша компанія успішно розвивається завдяки старанням всього колективу і, звичайно ж, вам, нашим клієнтам. Ми поважаємо вашу працю, цінуємо ваші прагнення і досягаємо успіху разом з вами. Ми чітко розуміємо: процвітають наші клієнти, значить, розвиваємось ми!

Приєднуйтесь до нас і залишайтесь з нами!

Вверх Рекламна агенція  Філософія  Місія  Колектив  Фірмові Стандарти  Фотогалерея  Рекомендуемые ресурсы Интернет 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^