Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Маркетинг і реклама
Реклама в Вінниці

Довіривши нам розробку рекламної кампанії, ви зможете переконатися, що дієва ефективна реклама здатна не тільки зробити вашу марку впізнаваною на ринку, але і постійно привертати все нових і нових споживачів, тим самим збільшуючи дохід. »»»

Маркетинг в Вінниці

Ми допоможемо вам правильно організувати ваш бізнес, використовуючи всі існуючі методи підвищення його ефективності. »»»

Медіапланування

Основним завданням медіапланування є правильний вибір рекламоносіїв і максимально ефективний розподіл між ними рекламного матеріалу. »»»

PR (Public Relations)

PUBLIC RELATIONS - це формування керованого іміджу фірми, торгової марки, бренду, товарів або послуг, з метою підвищення їх конкурентоспроможності. »»»

Розробка торгових марок (ТМ)

Створення повноцінної торгової марки - один з найбільш складних і інтелектуально трудомістких видів рекламних послуг, який включає створення назви, логотипу (графічного образу ТМ) і слогану марки (її смислового ідентифікатора). »»»

Бізнес-тренінги

Тренінг - це інтерактивна форма навчання, де тренуються уміння застосовувати на практиці випробувані методи і підходи. Особливість тренінгу - спілкування з однодумцями, які при співпраці перетворюються на один організм, дають один одному відповіді на питання, що хвилюють, спираючись на власний досвід кожного учасника. »»»

BTL-акціі

Одним з найефективніших способів промоушин послуг є БТЛ - пряма роздача (доставка) рекламно-інформаційних засобів в руки потенційним споживачам. Оперативність реалізації, відносно невелика ціна ідеально підходять для промоушин акцій, розпродажів, відкриттів магазинів, фестивалів, проведення опитувань і багато іншого. »»»


Інтернет-сайти
Розробка веб-сайтів

Пропонуємо розробку корпоративного веб-сайту - ефективного засобу по просуванню бізнесу в мережі Інтернет. При створенні сайтів нами проводиться їх базова оптимізація, яка дозволяє їм знаходитись користувачами пошукових систем насамперед. »»»

Базова оптимізація

Наша компанія при створенні веб-сайтів, в обов'язковому порядку, відразу закладає в них базову оптимізацію, що виявляється в правильно написаних і підготовлених текстах, грамотному коді »»»

SEO оптимізація і просування сайтів

Для успішної роботи Вашої компанії, необхідно привернути найбільшу кількість потенційних клієнтів на Ваш сайт. Для цього необхідне просування сайту (розкручування сайту). Важливу роль у цьому грають пошукові системи »»»

Інтернет-реклама

В наш час Інтернет, як потужний засіб масової інформації світового масштабу, при його вірному використанні, стає ефективною середою для рекламної та комерційної діяльності. »»»

Реклама в социальных сетях Хостинг

Пропонуємо послуги з розміщення Вашої веб-сторінки на нашому сервері — хостинг. »»»

Реєстрація доменів

"Домен" — це унікальне ім'я-ідентифікатор компанії в мережі Інтернет. Від добре підібраного і зареєстрованого за всіма правилами доменного імені багато в чому залежить подальша доля вашого веб-сайту. »»»

Технології

Злагодженість, системність і чіткий розподіл професійних функцій - основа, на якій побудований наш робочий процес, що вимагає щоденної віддачі, терпіння і скрупульозного підходу до кожної дрібниці. »»»

CMS Система

Для ефективної організації обновлення інформації на сайті нами розроблений спеціальний адміністративний модуль. »»»


Дизайн, мультимедіа
Графічний дизайн

Графічний дизайн – це один з останніх, але не менш важливих етапів створення реклами. Успішно реалізована рекламна ідея – це невід'ємна частина успішного бізнесу. »»»

Створення фірмового стилю

Фірмовий стиль дозволяє створити позитивний зовнішній імідж компанії, що значно збільшує повагу і довіру клієнтів і партнерів. »»»

Зовнішня реклама

До зовнішньої реклами відносять: біллборди, тролли, розтяжки, щити, банери для виставок, стенди, і багато інших типів зовнішніх рекламоносіїв. Такий вид рекламоносіїв, як правило, проглядається мимохідь, здалеку. Вміння правильно донести рекламну ідею до клієнтів, використовуючи переваги зовнішньої реклами і враховуючи її недоліки, — велике митсецтво. »»»

Створення мультимедіа презентацій

Мультимедіа презентація — це реальна можливість в зручній і наочній формі відобразити діяльність Вашої компанії. Завдяки новітнім технологіям і зусиллям наших спеціалістів, Ви отримаєте компактну, оригінальну, інтерактивну "візитну карточку", яка з легкістю поміститься у вашому кармані. »»»

Фотозйомка

Рекламна діяльність агенції неможлива без проведення фотозйомок. Першокласна іміджева реклама неможлива без оригінальних, якісних, художніх фотографій. Для виконання таких робіт необхідно володіти багаторічним досвідом, професійною фототехнікою і спеціалізованим приміщенням (студією). »»»

Аудіо-відео реклама

Рекламна агенція «Метастудія» пропонує виготовлення професійних рекламних аудіо- і відео-роликів. В процесі створення аудіо-відео реклами враховуються побажання замовника, характеристика товарів і послуг, що пропонуються, а також, інтересів цільової аудиторії, час виходу в ефір. »»»


© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^