Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Аудіо-відео реклама
Послуги

Аудіо-відео реклама, створення, розробка й розміщення у Вінниці.

 

 

 

 

 

 

 

Реклама на радіо – одне з найефективніших засобів її розміщення, але за умови гарного аудіо-ролика.

Реклама на телебаченні – відео- реклама – одне з найефективніших іміджевих засобів по просуванню товарів і послуг. Завдяки властивостям телебачення (звуку, зображенню, кольору й динаміки), задіється більшість рецепторів сприйняття людину, що добре залучає його увагу й краще запам'ятовується

Аудіо-реклама

Рекламна агенція «Метастудія» пропонує виготовлення професійних рекламних аудіо-роликів.

Реклама на радіо – один з найефективніших засобів її розміщення, але за умови хорошого аудіо-ролика.

Ми пишемо оригінальні сценарії, віддаємо нашим партнерам в студії звукозапису, де, за допомогою спеціального устаткування, звукорежисера, аранжувальника і дикторів, роблять ефективний рекламний аудіо-ролик.

В процесі створення аудіо-реклами, враховуються побажання замовника, характеристики пропонованих товарів і послуг, а також, переваги цільовій аудиторії і час виходу до ефіру.

Переваги аудіо-реклами полягає в широкому обхваті цільової аудиторії з рівнем доходу вище середнього, а також, впливі на свідомість і підсвідомість слухача, що приводить до ефективного результату для замовника.

Звернувшись в нашу агенцію з метою створення і розміщення аудіо-ролика, Ви отримаєте рекламний продукт найвищої якості, виготовлений професіоналами, який здатний привернути і утримати цільову аудиторію, який стимулює її зробити вибір на користь Вашої компанії.

 

Відео-реклама

Рекламна агенція «Метастудія» має досвід в створенні відео-реклами.

Реклама на телебаченні – відео-реклама – один з найефективніших іміджевих засобів по просуванню товарів і послуг. Завдяки властивостям телебачення (звуку, зображенню, кольору і динаміці), задіюються більшість рецепторів сприйняття людини, що добре сприяє на привертання її уваги і краще запам'ятовування.

В процесі виготовлення відеороликів, ми використовуємо відеосюжети і комп'ютерну графіку для створення спецефектів, а також анімацію, музичне аранжування, в тому числі, професійних дикторів. Для збору готового відеоматеріалу співробітничаємо з кращими операторами Вінниці.

Перед виготовленням відеоролика, ми розробляємо оригінальні сценарії, які реалізують рекламну ідею в ключі загальної рекламної стратегії по просуванню товарів і послуг клієнта.

Згідно медіапланам, готові відеоролики можуть розміщуватися на місцевих і загальноукраїнських телевізійних каналах, плазмових екранах ТЦ, маршрутних таксі, на світлодіодному екрані м. Вінниці, а також в інших містах України.

Рекламна агенція «Метастудія» запрошує до співпраці!

Вверх Графічний дизайн  Створення фірмового стилю  Зовнішня реклама  Створення мультимедіа презентацій  Фотозйомка  Аудіо-відео реклама 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^