Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Зовнішня реклама
Послуги

Зовнішня реклама (биллборди, бил-борди, троли, розтяжки, щити, стенди)

 

 

 

 

 

 

 

 

Уміння правильне донести рекламну ідею до клієнтів, використовуючи переваги зовнішньої реклами й враховуючи її недоліки, — велике мистецтво

 

ЗОВНІШНЯ РЕКЛАМА

Наша агенція професійно займається розробкою всіх видів зовнішньої реклами.

До зовнішньої реклами відносять: біллборди, троли, розтяжки, щити, банери для виставок, стенди, і багато інших типів зовнішніх рекламоносіїв.

Такий вид рекламоносіїв, як правило, є видимим мимохідь, здалеку.

Уміння правильно донести рекламну ідею до клієнтів, використовуючи переваги зовнішньої реклами, враховуючи її недоліки, — велике мистецтво.

Основні характеристики зовнішньої реклами:

1. Добре видна здалеку;
2. Знаходиться в місці, що проглядається з різних точок;
3. Розташована, як правило, в місцях великого скупчення людей;
4. У рекламі використовують великі добре читані шрифти;
5. Інформація подається в край стислій формі.

Окрім стандартних рекламних правил, необхідно врахувати велику кількість інших чинників.

Наприклад, біллборди можуть стояти в одній частині міста і "працювати", а в іншій - ні.

Необхідно враховувати розміщення на рекламоносіях, виходячи з визначення цільової групи, так, наприклад, біллборди, розраховані на іногородніх клієнтів, бажано розташовувати при в'їзді до міста, розраховані на городян — ближче до фірми-рекламодавця або рекламованого товару (послузі), і т.п.

Як і в будь-якій рекламі, в зовнішній - головне врахувати основні переслідувані PR-цілі реклами, а також багато інших зовнішніх чинників.

При розробці рекламної концепції ми обов'язково враховуємо їх, виходячи з чого, різні рекламні ідеї коректуються і фільтруються для знаходження оптимально ефективної дії на Клієнтів.

Із-за великої популярності деяких видів даної реклами необхідно заздалегідь замовляти місця на її розміщення!

На основі медіапланування, ми допомагаємо клієнтові врахувати всі необхідні параметри для ефективного розміщення вже готової реклами.

Клієнт повинен знати, що реалізація оригінальної, креативної, іміджевої реклами, зажадає проведення професіональної фотозйомки для отримання якісного початкового зображення.

Також, слід врахувати тип виготовлення рекламоносія. Наприклад, для біллбордів: банерна тканина (коштує дорожче, мобільна, гарантія: до 3 років*), банерний папір (коштує дешевше, стаціонарна, гарантія: 6-12 міс.*).

Виходячи з цього:

1. Банерну тканину (вініл) доцільно використовувати для довгострокових рекламних кампаній;
2. Банерний папір краще використовувати для акцій і сезонних просувань товарів (послуг), тобто короткострокових рекламних кампаній.

Звертайтеся до нас, ми не тільки правильно розробимо зовнішню рекламу, але і порадимо де і як її розмістити, з найменшими витратами і найбільшим ефектом для Вас.

Вверх Графічний дизайн  Створення фірмового стилю  Зовнішня реклама  Створення мультимедіа презентацій  Фотозйомка  Аудіо-відео реклама 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^