Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Створення фірмового стилю
Послуги

Розробка фірмового стилю: логотип, шрифт, колірна гама, слоган у Вінниці, Україні.

 

 

 

 

 

 

 

Фірмовий стиль — один з важливих і незамінних атрибутів в ринковій діяльності компанії.

 

СТВОРЕННЯ ФІРМОВОГО СТИЛЮ

Фірмовий стиль — один з важливих і незамінних атрибутів в ринковій діяльності компанії. Це основний засіб позиціонування компанії на ринку, що дозволяє фірмі бути впізнаваною серед конкурентів, піднімати авторитет, формувати свій імідж в очах споживачів і партнерів. Він є одним з основних PR-засобів, що підвищують конкурентоспроможність фірми.

Формально — це сукупність художніх і текстових елементів, об'єднаних однією ідеєю, колірним і графічним рішенням.

Основні елементи фірмового стилю:

• логотип, фірмовий знак, шрифт і колірна гамма (візуальні ідентифікатори);
• слоган, рекламний девіз (смислові ідентифікатори).

Фірмовий стиль, як виразний засіб, виконує такі функції:

Самоідентифікація. За допомогою елементів фірмового стилю компанія цілеспрямовано формує власний публічний образ — імідж.

Ідентифікація. Логотип, фірмовий колір і шрифт — "пізнавальні знаки", які асоціюються з компанією-носієм і забезпечують її впізнаваність.

Презентація. Фірмова документація, візитна картка, бланк, тека — компоненти презентаційного набору, які представляють компанію на корпоративному ринку і істотно впливають на її статус і імідж в бізнес-середовищі.

Візуальна Комунікація. Використання фірмових елементів в оформленні приміщень, уніформі співробітників, дизайні упаковки — це все те, що формує упізнаваний корпоративний стиль і єдине візуальне середовище компанії.

РА "Метастудія" пропонує розробку повного набору всіх елементів фірмового стилю — від логотипу і слогану, до оформлення інтер'єрів, автомобілів, спецодягу і т. п.

Кінцевий продукт, який клієнт отримує на руки, — керівництво по використанню фірмового стилю "Brandbook", де зібрані всі розроблені елементи і приведені всілякі варіанти їх використання.

Зробіть свій стиль неповторним і привабливим!

Вверх Графічний дизайн  Створення фірмового стилю  Зовнішня реклама  Створення мультимедіа презентацій  Фотозйомка  Аудіо-відео реклама 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^