Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Створення мультимедіа презентацій
Послуги

Flash-Презентації (Мультимедиа презентації).

 

 

 

 

 

 

 

Флэш-Презентація за допомогою відео, фотографій і аудиотреков у наочній формі розкриє Ваші можливості й переваги, допоможе оцінити Ваші успіхи й досягнення, зробить Вас ближче й понятней майбутнім і сьогоденням партнерам по бізнесу.

Мультимедіа презентація

Мультимедіа презентація — це реальна можливість в зручній і наочній формі відобразити діяльність Вашої компанії.

З'явившись зовсім недавно, вона відразу стала популярною, оскільки дозволяє ефективно вирішувати багато питань просування і реклами бізнесу.

Тепер Вам не потрібно діставати купу документів і фотографій з портфеля, витрачаючи зайві зусилля і час на ділових зустрічах, тим більше, якщо воно обмежене різними обставинами.

Завдяки новітнім технологіям і зусиллям наших фахівців, Ви отримаєте компактну, оригінальну, інтерактивну "візитну картку", яка з легкістю поміститься у вашій кишені. Тепер Ви можете послати компакт-диск з презентацією звичайним листом.

Флеш-презентація, за допомогою відео, фотографій і аудіо треків, в наочній формі розкриє Ваші можливості і переваги, допоможе оцінити Ваші успіхи і досягнення, зробить Вас ближче і зрозуміліше майбутнім і справжнім партнерам по бізнесу.

Наші дизайнери розроблять неповторне і оригінальне рішення Вашої презентації, інтегрують фото- і відеофайли, зроблять анімацію і елементи інтерактивності.
Звуковий редактор підбере аудіотрек і звукові ефекти, а професійні студійні диктори озвучать текст і стануть голосом Вашої компанії.

Використовуючи інтерактивне меню, користувач Вашою мультимедіа презентації зможе вибрати для перегляду саме те, що його цікавить про Вашу компанію в даний момент, і завжди зможе зв'язатися з Вами.

Все це, окрім унікальних медіаможливостей, додасть неповторний стиль презентації Вашого бізнесу, розкриє і підкреслить його основні цілі, а також, допоможе відрізнити від конкурентів.

На прикладі нашої презентації, Ви зможете переконатися в достовірності, наочності і зручності даного рішення в справі просування і реклами свого бізнесу.

Нашу презентацію Ви можете отримати безкоштовно у нашому офісі.

Вверх Графічний дизайн  Створення фірмового стилю  Зовнішня реклама  Створення мультимедіа презентацій  Фотозйомка  Аудіо-відео реклама 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^