Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Бизнес-тренинги
Послуги

Бізнес-Тренінг

 

 

 

 

 

 

Бізнес-тренінг – це інтерактивна форма навчання, де тренуються вміння застосовувати на практиці випробувані методи й підходи.
 

БІЗНЕС-ТРЕНІНГИ

Рекламне агентство «Метастудія» пропонує послуги з розробки і проведення тренінгів для персоналу Вашої компанії.
Ми знаємо, як отримати максимальний результат Роботи вашого колективу.

Тренінг – це інтерактивна форма навчання, де тренуються уміння застосовувати на практиці випробувані методи і підходи. Особливість тренінгу – спілкування з однодумцями, які при співпраці перетворюються на один організм, дають один одному відповіді на питання, що хвилюють, спираючись на власний досвід кожного учасника.

 

ПРОПОНУЄМО ТРЕНІНГИ:

Тренінг «Техніка продажів в торговому залі»

Завдання продавця у діалозі з покупцем – створення атмосфери довіри у процесі спілкування і задовільнення потреби клієнта. Особливої майстерності обслуговування вимагає конфліктний покупець.

Тренінг «Ефективні моделі ділового спілкування»

Надання більш широкої інформації про принципи і закономірності комунікацій, інформацію про психологічні особливості людини і формування навиків ефективної взаємодії. Техніки встановлення партнерського спілкування. Оптимізація навиків уміння слухати і чути. Систематизація теоретичних знань.

 

«Мистецтво управління» (ролі, функції, компетенції керівника)

Програма одного тренінгу розрахована на керівників різних бізнес-напрямів. Психологія управління. Психологічні якості успішних бізнесменів.

«Управління персоналом в компанії»

Для менеджерів з персоналу (або працівників відділу кадрів, які, окрім обліку кадрів, виконують функції підбору персоналу, організовують навчання і атестацію співробітників). Докладніще >>

«Мотивація персоналу»

Мотивація. Основні теорії, принципи і закономірності мотивації, формування навиків ефективної взаємодії зі своїми підлеглими. Потреби. Основні потреби людини. Типи і рівні працівників і їх мотивація. Уміння визначати основні мотиви працівників. Розуміння важливості ролі мотивації співробітників для підвищення ефективності їх роботи. Інструменти для визначення мотивації персоналу.

«Корпоративна культура»

Корпоративні стандарти. Корпоративна культура і її вплив на формування іміджу компанії. Внутрішні комунікації як складова корпоративної культури мотивації співробітників для реалізації цілей компанії.

«Підготовка до виставок»

«Обличчя» фірми на виставці. Розробка комплексу скоординованих дій для впливу на громадську думку. Керований імідж. Ведення переговорів.

Запрошуємо до співпраці!

Вверх Бизнес-тренинги  Мистецтво управління  Управління персоналом 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^