Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Мистецтво управління
Послуги

Тренінги, конференції у Вінниці - Керування персоналом.

Мистецтво управління

Опис програми тренінгу для керівників «Мистецтво управління персоналом»

Цільова аудиторія: керівники малого та середнього бізнесу; керівники середньої ланки великих підприємств (корпорацій, АТ).

Мета тренінгу: вдосконалення навиків управління персоналом, отримання нових знань, стимулювання учасників програми до самоосвіти.

Очікувані результати: усвідомлення особливо важливих ролей і функцій сучасного керівника, уміння побудувати систему управління персоналом для своєї компанії (відділу) на основі отриманих знань та навиків.

Років 10-15 тому, коли малий і середній бізнес починав розвиватися, основними питаннями для інвестора були стартовий капітал, можливість залучення додаткових коштів, пошук обладнання, розробка і впровадження технологій (виробництва, продаж).

Ті компанії, які витримали конкуренцію на ринку, зайняли свій сегмент, отримали прибутки і хочуть активно розвиватися, або хоча б утримувати свої позиції,-- розуміють яку важливу роль відіграє персонал. Адже, конкуренція в кожному сегменті зростає, народжуються нові компанії, які готові переманити Ваших навчених працівників.

Працівник, який має яскраво виражені професійні і особистісні компетенції, розуміє свою вартість на ринку праці, вимагає правильного керівництва. Що означає правильно управляти, як побудувати систему управління персоналом і впровадити її, які елементи цієї системи є ключовими, що таке система мотивації, як визначати мотивацію працівника, як оцінити працівника за одногодинне інтерв’ю, чому важливою є програма адаптації, коли і з допомогою яких інструментів можна оцінити працівника і як сформувати критерії оцінки, кого, коли і чому навчати, щоб не витрачати зайві кошти, але мотивувати до розвитку…

Програма тренінгу передбачає відповіді на ці та багато інших запитань в тій чи іншій формі: теоретичних блоків, рольових ігор, тестів, ситуаційних вправ і дискусійних запитань-відповідей.

Ролі і функції сучасного керівника доповнені новим змістом: це лідер, стратег, організатор бізнес-процесу, управлінець, людина з високими морально-етичними цінностями. Емоційний інтелект керівника стає ще більш важливим, ніж його IQ. Що таке емоційна компетентність і як її розвивати, за якими критеріями оцінювати власну емоційну компетентність - це також питання тренінг-програми.

Учасники тренінг-програми - це люди приблизно одного рівня, управлінці з більшим чи меншим професійним та життєвим досвідом, тому спілкування в групі, обмін думками створить додатковий синергетичний ефект.

Особлива цінність програми тренінгу ще і в тому, що веде її тренер-практик з успішним досвідом розробки і впровадження системи управління персоналом на підприємствах.

Вверх Бизнес-тренинги  Мистецтво управління  Управління персоналом 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^