Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Управління персоналом
Послуги

Тренінги, конференції у Вінниці - Керування персоналом.

Управління персоналом

Короткий опис програми тренінгу «Управління персоналом в компанії»

Програма даного тренінгу розрахована на менеджерів з персоналу (або працівників відділів кадрів, які, окрім обліку кадрів, виконують інші функції: підбирають персонал, організовують навчання, організовують атестацію).

Менеджер з персоналу в компанії - це, з одного боку, «очі» і «вуха» керівника. з іншого боку, це спеціаліст, якому найбільше довіряють працівники: порадник, організатор, ініціатор. Це «права рука» керівника, яка економить його час, консультує з питань управління персоналом.

Компанії часто втрачають кошти там, де їх можна вберегти: наприклад, коли з неї звільняються професійні працівники, компанія є «кузнею» кадрів для інших компаній. При правильній побудові системи управління персоналом цього можна уникнути. Професійний менеджер з персоналу має вміти визначати мотивацію кожного працівника, ініціювати кроки, які можуть бути зроблені з боку керівництва для того, щоб персонал мав стимул ефективно працювати і був лояльним до компанії.

Менеджер з персоналу має вміти визначити якого роду навчання необхідне тому чи іншому спеціалісту для того, щоб він приніс більше користі для компанії.
Менеджер з персоналу має вміти організувати розробку критеріїв оцінки діяльності для кожної категорії працівників (чи окремого працівника) для того, щоб система оплати праці була оптимальною: не платити зайвого, але платити стільки, скільки коштує такого роду працівник на ринку праці.

Менеджер з персоналу має вміти організувати процедуру оцінки діяльності працівників ( атестацію) і вміло використати результати на благо компанії: за узгодженням з керівництвом провести необхідну ротацію, визначити коло працівників, які потребують і бажають професійного росту, відкоректувати систему оплати праці тощо.

Менеджер з персоналу формалізує правила і принципи поведінки персоналу в компанії (елементи корпоративної культури), які сприяють впізнаваності компанії, її іміджу.

Про все це є дуже багато інформації в Інтернеті, в книжках і журналах. Але тренінг - це інтерактивна форма навчання, де тренуються вміння застосовувати в практичній діяльності сучасні технології з управління персоналом, впроваджувати випробувані на практиці методи і підходи.

Ще одна особливість тренінгу - це спілкування з однодумцями, обмін інформацією і досвідом, який дає синергетичний ефект.

Одноденний блок з питань кадрового обліку допомагає розставити акценти на тих питаннях кадрового діловодства, які вимагає законодавство України.

Практичні рекомендації, ситуаційні вправи, проблемні питання обговорюються, спираючись на тлумачення і коментарі фахівців з питань кадрового документообігу.

В більшості українських компаній ( з відривом приблизно у 10-15 років від західних) вже сформовані відділи управління персоналом , а професійні менеджери з персоналу є членами правління компаній, радниками власників бізнесу. Своєю професійною діяльністю вони збільшують вартість компанії.

Чому не Вашої?

Вверх Бизнес-тренинги  Мистецтво управління  Управління персоналом 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^