Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Загальні характеристики
Послуги

CMS - Система керування контентом веб-сайту. MS Control.

 

 

 

 

 

 

 

Адміністративний модуль "MS Control", вживаний на наших сайтах, — це авторський продукт "MetaStudio", в якому наші фахівці реалізували найбільш прогресивні технології управління web-контентом.

ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Сучасний web-сайт — це, насамперед, інформаційний продукт.

З часом, будь-яка інформація застаріває і вимагає корекції або заміни. Те ж саме відбувається із вмістом web-сайта, який необхідно регулярно оновлювати.

Для ефективної організації оновлення інформації на сайті, нами розроблений спеціальний адміністративний модуль, доступ до якого здійснюється по мережі Internet за допомогою введення унікального логіна і пароля (авторизації). Вся інформація на сайті надійно захищена від злому сторонніми особами.

Після авторизації, адміністратор сайту може проводити заміну застарілих даних, оновлювати каталоги і прайси, додавати новини, статті, фотографії і коментарі, проводити розсилку для підписчиків сайту, змінювати тематику опитів та ін.

Адміністративний модуль "MS Control", вживаний на наших сайтах, — це авторський продукт "MetaStudio", в якому наші фахівці реалізували найбільш прогресивні технології управління web-контентом. Робота системи розрахована на найсучасніші і поширеніші засоби розробки web-додатків Apache, PHP і MYSQL.

Система управління інформаційним наповненням сайту "MS Control" не містить нічого зайвого, її, призначений для користувача, інтерфейс - простий і зручний в експлуатації, а логіка внесення змін - доступна для розуміння рядовому користувачеві комп'ютера.

Через головний адміністративний модуль проводиться управління всією структурою сайту — тут можна: додати новий розділ, сторінку або видалити існуючі, дістати доступ до редагування всіх сторінок сайту, набудувати функції спеціальних модулів і задати властивості сторінок.

Через спеціальні програмні модулі відбувається управління динамічними (оновлюваними) рубриками і спеціальними функціями, реалізованими на сайті.

Найбільш затребуваними є:

ДИНАМІЧНІ РУБРИКИ

• Новини
• Каталог продукції
• Прайс-лист / ТехІнформ
• Фотогалерея / Проекти

СПЕЦІАЛЬНІ МОДУЛІ

• Пошук по сайту
• Підписка на розсилку
• Питання-Відповідь / Гостьова книга
• Опитування та голосування
• Реєстрація та авторизація (для користувачів сайту)
• Розмежування прав доступу (для адміністраторів сайту)
• Мовні версії
• Управління рекламними блоками
• Імпорт даних
• Індивідуальний лічильник

Редагування інформації проводиться в зручному візуальному текстовому редакторові, який організований за принципом текстового редактора Word і практично дублює його функції. За допомогою цього редактора відбувається розміщення нового тексту на сторінці або редагування, що існує, а також, додавання ілюструючих елементів: малюнків, схем, таблиць, графіків і фотографій.

Фотографії і графічна інформація, перед розміщенням у Фотогалереї або Каталозі, обробляється GD-модулем, де графіка проходить автоматичну обробку для публікації в Internet: оптимізацію і зміну розмірів. Менеджер графічних файлів дозволяє розмістити в зручному форматі для використання в мережі необхідні фотографії, малюнки і доповнити їх коментарями.

По цьому посиланню Ви можете дізнатися докладні описи роботи модулів.

Вверх Загальні характеристики  Модулі системи 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^