Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Модулі системи
Послуги

Модулі КМС- Системи MS Control. Unix, Apache, PHP, Mysql. Вінниця, Україна.

МОДУЛІ СИСТЕМИ

У цьому розділі приведені докладні описи роботи модулів КМС-системи "MS Control".


НОВИНИ

У кожної компанії є новини — це можуть бути акції, зміни цінової політики, асортименту і багато що інше, про що бажано інформувати відвідувачів сайту.

Модуль новин дозволяє додавати нові, видаляти або редагувати вже додані новини, управляти порядком виводу на сайті. За допомогою візуального редактора, можна форматувати текст, додавати зображення, робити посилання, інше.

Якщо на сайті встановлений модуль розсилки,, новини можна розіслати підписчикам сайту.


КАТАЛОГ ПРОДУКЦІЇ

Каталог продукції — це, як правило, ілюстрований перелік товарів з описами. Каталог продукції кожної компанії унікальний. Він має свою структуру і стиль оформлення. Залежно від специфіки асортименту, він може бути простим або багаторівневим. Кожен каталог систематизований згідно товарних груп, підгруп або по інших ознаках.

У модулі управління каталогом можна розміщувати і видаляти зображення, змінювати назви рубрик каталога і порядок їх розташування, додавати нові рубрики і текстові коментарі.


ПРАЙС-ЛИСТ / Тех.Інформ

Зайшовши в цей модуль, можна додати свіжі прайс-листи або технічні описи, видалити застарілі. Закачати новий файл можна через інтернет з Вашого комп'ютера, формат файлу при цьому не міняється. Також, можна задати порядок сортування на сайті, якщо файлів декілька.


ФОТОГАЛЕРЕЯ / ПРОЕКТИ

Фотогалерея — найбільш зручний інструмент для презентації компанії, її продукції, проектів, і іншої фотоінформації.

Її можна розділити на тематичні рубрики і розмістити відповідні фотографії з невеликими текстовими коментарями.

Модуль дозволяє завантажувати і видаляти фотографії, додавати або змінювати текстовий коментар до кожної фотографії (короткий і розширений), призначити порядок показу фотографій.

Перед публікацією на сайті, всі початкові зображення автоматично обробляються модулем GD, де проходять оптимізацію і отримують розмір попереднього зображення (зменшений варіант).

На сайті, при натисненні на зменшеному варіанті фотографії, вона відкривається в збільшеному (початковому) вигляді в новому вікні.


ПОШУК ПО САЙТУ

При складній структурі сайту і наявності великої кількості інформації на сайті, необхідна організація пошуку.

Відвідувач вводить запит, що цікавить його, після чого відбувається пошук збігів на сторінках сайту, і якщо такі будуть знайдені, виводиться перелік посилань на них.


ПІДПИСКА НА РОЗСИЛКУ

Цей модуль дозволяє створювати тематичні розсилки підписчикам сайту.

Теми розсилок заздалегідь формуються адміністратором і публікуються на сайті.

Процедура підписки добровільна — відвідувач реєструє свій е-мейл в полі для підписки і вибирає тему підписки із запропонованого переліку. Це можуть бути новини, свіжі прайси, тематичні статті або інша корисна інформація.

Користувачі можуть самостійно додавати або видалити свою адресу з розсилки. Програма для кожної з тем підписки автоматично формує бази підписчиків, по яких проводиться розсилка. Щоб провести розсилку, потрібно створити повідомлення, вибрати тему підписки і розіслати його цій категорії підписчиків.


ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ / ГОСТЬОВА КНИГА

Дана рубрика дозволяє власникам сайту вести діалог зі своїми відвідувачами, відповідати на їх питання, дізнаватися їх думку, давати поради і коментарі.

Питання, задані відвідувачами, відображаються в адмін-частині, де адміністратор вибирає ті з них, які будуть опубліковані на сайті, або на яких буде дана відповідь. Непотрібні повідомлення можуть бути видалені або відредаговані.


ОПИТУВАННЯ І ГОЛОСУВАННЯ

Опитування і голосування — зручний інструмент для визначення думки відвідувачів сайту з приводу того чи іншого питання. За допомогою опитування, можна без додаткових витрат з'ясувати відношення відвідувачів до продукції і послуг, дізнатися про їх переваги.

Модуль опиту дозволяє додавати новий опит, редагувати зміст тих, що вже існують, видаляти застарілі і проглядати статистику відповідей.


РЕЄСТРАЦІЯ І АВТОРИЗАЦІЯ

Іноді існує потреба в розміщенні спеціальної інформації для певного кола відвідувачів сайту. Така інформація є закритою для загального перегляду. Доступ до неї відбувається через введення логіна і пароля (Авторизація), для отримання яких необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті, або бути доданим в базу адміністратором сайту.

Спеціальна (закрита) інформація може містити приховані дані, інформацію для ділерів, спеціальний цінові пропозиції, технічні описи, каталоги продукції і т. п.


РОЗМЕЖУВАННЯ ПРАВ ДОСТУПУ

Правом змінювати інформацію на сайті може володіти певне товариство. Модуль розподілу прав доступу до системи управління дозволяє адміністраторові призначати і видаляти інших користувачів адмін-частини, обмеживши їх індивідуальні права доступу до системи.

Таким чином, можна розподілити обов'язки по організації підтримки і оновлення сайту між співробітниками компанії, коли кожен виконуватиме свою частину роботи: формувати новини, додавати фотографії, прайс-листи і багато іншого.


МОВНІ ВЕРСІЇ

Модуль призначений для додавання сторінок інших мовних версій сайту, які дублюють необхідні рубрики. Він відкриває доступ до редагування текстових сторінок, дозволяє створювати і видаляти розділи окремо в кожній з мовних версій.


УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМНИМИ БЛОКАМИ

Банера, що рекламують інші рубрики сайту, "заманюють" відвідувачів і стимулюють їх перехід по сторінках углиб сайту. Така система допомагає затримати відвідувача на сайті і дати йому можливість докладніше ознайомитися із вмістом.

Модуль управління рекламними банерами дозволяє включати або відключати на певних сторінках сайту ті або інші банера, повний список яких відкривається при редагуванні. У список можна додавати нові банера або видаляти непотрібні.


ІМПОРТ ДАНИХ

Даний модуль використовується для перенесення на сайт з локального комп'ютера баз даних, що зберігаються в стандартних офісних програмах (Excel, 1С, Word).

Основні функції, що виконуються даним модулем:

• Перетворення даних під web-сервер
• Синхронізація баз даних (локальної і Інтернет-бази)

При необхідності, обмін інформацією з сервером відбувається по захищеному протоколу, щоб запобігти несанкціонованому доступу до конфіденційної інформації.


ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЛІЧИЛЬНИК

Індивідуальний лічильник — це незалежний модуль статистики, який реєструє кількість заходів, переходів по сайту і загальне число відвідувачів за період існування сайту (хости, хіти, всього хостів). Такий механізм дозволяє вести власну внутрішню статистику, результати якої відображатимуться на спеціальній іменній кнопці. Розширений варіант статистики можна побачити в адміністративному модулі.

Вверх Загальні характеристики  Модулі системи 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^