Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Інтернет-реклама
Послуги

Інтернет реклама, Україна

 

 

 

 

 

 

 

 

Вартість Інтернет реклами істотно нижча за її більш традиційні аналоги, друкарської або зовнішньої реклами, а ефективність - вища.

ІНТЕРНЕТ РЕКЛАМА

Як відомо, торгівля - двигун прогресу, а реклама - двигун торгівлі. Саме тому, Інтернет як могутній засіб масової інформації світового масштабу, стає сферою для рекламної і комерційної діяльності услід за пресою, радіо і телебаченням.

Інтернет реклама – це проведення рекламних кампаній на вже добре зарекомендуваних і популярних веб-сайтах (наприклад Google). На даному етапі, Інтернет реклама дозволяє вирішувати практично всі завдання, що стоять перед комерційним web-сайтом, будь це Інтернет магазин, сервісні послуги або дистрибьютери.

Вартість Інтернет реклами істотно нижча за її більш традиційні аналоги, наприклад, друкарської реклами або зовнішньої реклами, а ефективність - незрівняно вища. До того ж, реклама в Інтернет більш орієнтована на цільову аудиторію – тих відвідувачів, які придбають надалі товари або послуги.

На сьогоднішній день, Інтернет реклама дуже швидко розвивається. Щороку зростає оберт засобів, що вкладаються в Інтернет рекламу. Інтернет реклама стає більш доступною для малого бізнесу. Ціни за входження на ринок Інтернет реклами набагато нижчі, ніж на радіо і телебаченні, тому вона доступна всім, навіть молодим і невеликим фірмам.

Все більше людей шукають інформацію про товари і послуги через інтернет, тобто через інтернет рекламу. Все більше в мережі з'являється комерційних сайтів, які рекламують товари і послуги. Люди звикають до того, що вони можуть, не встаючи із стільця і не виходячи з будинку, дізнатися про те, де, як і за яку ціну вони можуть купити певний товар або послугу. Але навіть якщо вони у Вас нічого не куплять, інформація про фірму відкладеться у них в голові. А це, як Ви розумієте, теж дуже важливо.

Розглянемо види Інтернет-реклами:

Контекстна реклама
Системи реклами:
- Google AdWords
- Яндекс.Дірект
- МетаКонтекст
- Бегун

Існує декілька крупних систем контекстної інтернет реклами. На Україні найпопулярнішими є Google AdWords, Yandex.Direct, Метаконтекст та Бегун. Ми працюємо в тісному партнерстві з даними системами, що дозволяє нам забезпечити практично 100% обхват Інтернет аудиторії в Україні.

Звітність по рекламних кампаніях, що проводяться

Звіти по кампаніях, що проводяться, дають можливість оцінити їх результативність за такими даними, як рейтинг кликів (процентне співвідношення показаних оголошень і зроблених по ним переходам на сайт), середня ціна переходу, середня позиція Вашого оголошення серед конкурентних оголошень, вартість рекламної компанії.

Інтернет реклама, Україна.

Причому, всі ці дані можна отримати за будь-який довільний період кампанії інтернет реклами. У системі контекстної реклами Google AdWords звіти найбільш різноманітні і дозволяють визначити, з яких географічних регіонів приходили клієнти на Ваш сайт, з яких сайтів, по яких пошукових запитах вони знайшли Вас, відсоток відвідувачів, які зайшли, наприклад, на сторінку з Вашими контактними даними або скачали прайс.

Всі перераховані дані дозволяють швидко і ефективно коректувати параметри рекламної кампанії, збільшуючи віддачу від неї до максимуму.

Такі проведені нами рекламні кампанії показали високу ефективність реклами в мережі Інтернет, порівняно з рекламою на телебаченні, але при значно меньших вкладеннях грошових коштів і вищим співвідношенням вкладених в рекламу грошей і отриманого від неї прибутку.

«Наша Мета Спільна» — звертайтесь до Нас!

Вверх Інтернет-реклама  Контекстна реклама  Google AdWords  Яндекс.Директ  Мета Контекст  Мета Контекст Эксперимент  "Бегун" 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^