Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Контекстна реклама
Послуги

Контекстна реклама. Україна.

 

 

 

 

 

 

95% Інтернет-користувачів необхідну їм інформацію шукають за допомогою пошукових систем.

КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА

Найбільш ефективною і затребуваною Інтернет-рекламою, на даний момент, є «Контекстна реклама». І її ефективність зростає з кожним днем, у зв'язку з постійним збільшенням кількості Інтернет-користувачів, особливо у сфері бізнесу.

Контекстна реклама. Україна.

За статистикою, близько 95% Інтернет-користувачів шукають необхідну їм інформацію за допомогою пошукових систем. Близько 65% користувачів роблять це щодня. А кількість комерційних запитів складає сьогодні більше 35% від загального числа звернень до пошукових систем.

Контекстна реклама — це показ текстових рекламних блоків і банерів на різних майданчиках Інтернету (пошукові системи, каталоги, портали) і тематичних майданчиках (це сайти, присвячені певній тематиці). Ці блоки прив'язані до певних ключових слів і словосполучень. Так, наприклад, в пошукових системах при введенні певної фрази, окрім звичайних результатів, ми бачимо рекламні оголошення. Це і є контекстна реклама.

Контекстна реклама — це ефективний метод донесення інформації до цільової аудиторії мережі Інтернет. Оплачується по кліках (переходам на сайт), а не по показах. Рекламодавець платить тільки за цільових відвідувачів. Кількість рекламних місць на рекламних майданчиках буває обмеженою, і показуватимуть оголошення тих рекламодавців, які призначають велику ціну за клік. Тому, в конкурентних тематиках ціна одного кліка (відвідувача) буває вище первинного, але не більш встановленого рекламодавцем максимуму.

Основні переваги контекстної реклами:

• Забезпечує цільове використання рекламних засобів. Реклама точно націлена на тих користувачів, хто вже проявив зацікавленість в рекламованих товарах/послугах, ваше рекламне повідомлення показується тільки тим, хто ввів відповідний запит в пошукову систему, тобто бюджет витрачається тільки на «цільову» частину аудиторії – ваших потенційних клієнтів.
• Створює враження турботи про покупця. Рекламне повідомлення сприймається користувачем не як нав'язлива реклама (вас не відривають від проглядання улюбленого фільму на показ реклами), а як додаткова корисна інформація, що допомагає зорієнтуватися серед величезної кількості однотипних пропозицій.
• Таргетінг. По ефективності таргетинга, контекстна реклама у багато разів перевершує всі відомі засоби масової інформації, не викликає негативних реакцій у клієнтів, не є нав'язливою і дратівливою. Вона лише допомагає знайти користувачеві те, що він сам шукає. Технології Інтернет-реклами дозволяють забезпечувати показ реклами цільовій аудиторії, на яку орієнтована рекламна компанія в Інтернет, а також використовувати можливість «геотаргетинга» (показ Інтернет-реклами користувачам з певного географічного регіону, наприклад, тільки по м. Вінниця і Вінницькій області ). Такі можливості, з одного боку - дозволяють підвищити віддачу від рекламної компанії в Інтернет, з другого боку - оптимально використовувати рекламний бюджет.
• Підвищує лояльність покупців. Люди, які поставили питання про ваш товар або послугу, вибрали ваш сайт як відповідь, – вже розглядають можливість купити саме у вас те, що шукали, тобто, в набагато більшій мірі схильні до покупки саме вашого товару або послуги.
На даний момент контекстна реклама – один з найефективніших видів Інтернет реклами, що динамічно розвиваються, дає більщий потік цільових клієнтів і ефективно підвищує продажі.

«Наша Мета Спільна» — звертайтесь до Нас!

Вверх Інтернет-реклама  Контекстна реклама  Google AdWords  Яндекс.Директ  Мета Контекст  Мета Контекст Эксперимент  "Бегун" 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^