Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Базова оптимізація
Послуги

Просування сайту, розкручування сайту, оптимізація сайту. Вінниця, Україна.

 

 

 

 

 

 

 

Для успішної роботи Вашої компанії, необхідно, щоб якнайбільше потенційних клієнтів відвідали Ваш сайт.

Базова оптимізація

Веб-сайт, не пристосований під пошукові системи, може служити не більш, ніж візитною карткою, яку можна показувати, хіба що, вже наявним клієнтам або друзям і знайомим. Такий сайт не буде ефективним засобом залучення нових клієнтів.

При створенні веб-сайтів, наша компанія в обов'язковому порядку відразу ж закладає в них базову оптимізацію, що виявляється в правильно написаних і підготовлених текстах, грамотному компануванні. Тому, кожен розроблений нами сайт – це готовий робочий інструмент, який приноситиме вам реальну користь, у вигляді залучених клієнтів з мережі Інтернет.

Базова оптимізація дозволяє нашим сайтам добре знаходитися пошуковими системами, використовуючи низькочастотні ключові фрази, по яких конкуренція не велика, а саме коли видача не перевищує 100 тисяч, і завдяки цим фразам бути на одній з перших сторінок пошукових систем.

При базовій оптимізації закладається могутній потенціал для максимальної віддачі від сайту, яка можлива при його подальшій оптимізації - SEO оптимізації, просуванню (розкручуванню сайту). Оптимізація і просування - дозволяють вивести сайт на перші позиції пошукових систем практично по більшості ключових фраз і слів, навіть, якщо результат видачі по ньому складає декілька десятків мільйонів, а, отже, привернути максимально можливу кількість клієнтів.

А грамотно і ретельно складена рекламна компанія для мережі Інтернет, у поєднанні з продуманою структурою сайту, дає можливість найефективніше використовувати такий інструмент залучення клієнтів на сайт, як контекстна реклама.

Вверх Розробка веб-сайтів  Базова оптимізація  SEO оптимізація і просування сайтів  Інтернет-реклама  Реклама в социальных сетях  Хостинг  Реєстрація доменів  Технології  CMS Система 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^