Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Розробка веб-сайтів
Послуги

Разработка веб-сайтов.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ми розробляємо сайти "під ключ": від створення, до розміщення і підтримки сторінок наших клієнтів на власному Web-сервері. Кваліфіковані співробітники напишуть текст, сфотографують і зберуть самостійно всю необхідну інформацію для сайту, після - віддадуть на твердження Вам — Ви заощадите час і нерви!
 

РОЗРОБКА ВЕБ-САЙТІВ

Пропонуємо розробку корпоративного веб-сайту — ефективного засобу по просуванню бізнесу в мережі Інтернет.

Ви отримаєте гнучкий, сучасний інструмент для реклами товарів і послуг за допомогою Інтернету на місцевому і міжнародному ринках. Веб-сайт розширить вплив фірми, допоможе знайти потенційних клієнтів і партнерів компанії.

Ми розробляємо сайти "під ключ": від створення до розміщення підтримки сторінок наших клієнтів на власному Web-сервері. Кваліфіковані співробітники напишуть текст, сфотографують і зберуть самостійно всю необхідну інформацію для сайту, після - віддадуть на твердження Вам, а Ви, в свою чергу, заощадите час і нерви!

Пропонуємо сайти із застосуванням унікального програмування, а також, з урахуванням всіх принципів безпеки в мережі Інтернет, від криптографічного шифрування отриманої–переданої інформації до комплексного захисту даних.

Завдяки накопиченому досвіду і професійним секретам, ми досягаємо високих результатів у пошуку сторінок для наших клієнтів. При проведенні пошукових запитів, сторінки наших клієнтів знаходяться у верхніх рядках пошукових систем і тому, насамперед, доступні.

Кожний проект ми тестуємо при різних вирішуючих характеристиках моніторів, і різних версіях Інетернет-браузерів. Ми досягаємо того, що навіть на застарілих комп'ютерах, із старими і рідкісними версіями Інтернет-браузерів, наші сайти завжди відображаються ідентично їх новим і популярним аналогам.

Для створення сайту, що відповідає всім сучасним вимогам ведення бізнесу в Інтернет, пропонуємо:

1. Регістрацію домена;
2. Розробку веб-сайту: дизайн, написання тексту, фотографування, програмування;
3. Оптимізацію під пошукові системи;
4. Хостинг — розміщення готового сайта на веб-сервері;
5. Модуль адміністрування сайтом — для управління інформацією самостійно: внесення новин, додавання прайсів, фотографій, проектів, тех. документації, поштова розсилка, форуми, і багато ін. ("Модуль адміністрування" простий в управлінні і доступний будь-якому користувачеві ЕОМ);
6. Забезпечення тех. підтримки (супровід сайту).

Зробити Ваш сайт по останніх віяннях і законах Інтернету: яскравим, оригінальним і таким, що запам'ятовується, в той же час, максимальним зручним і простим — наше головне завдання.

Ми досягли успіхів в створенні веб-проектів і проведенні рекламних компаній в мережі Інтернет. Серед наших клієнтів лідери вітчизняного ринку — продавці товарів і послуг, виробники, організації і багато інших.

Ми підтримуємо веб-сайти наших Клієнтів на найвищому рівні і стежимо за стабільною, ефективною роботою на взаємовигідних умовах.

Запрошуємо до співпраці! За детальною інформацією звертайтесь до нас.

Вверх Розробка веб-сайтів  Базова оптимізація  SEO оптимізація і просування сайтів  Інтернет-реклама  Реклама в социальных сетях  Хостинг  Реєстрація доменів  Технології  CMS Система 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^