Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / Реєстрація доменів
Послуги

Реєстрація доменів у Вінниці, Україні.

 

 

 

 

 

 

 

 

"Домен" — це унікальне ім'я- ідентифікатор компанії в мережі Інтернет. Від добре підібраного й зареєстрованого за всіма правилами доменного імені багато в чому залежить подальша доля вашого веб-сайту.

РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕНІВ

Наша компанія займається допомогою в реєстрації доменних імен для наших клієнтів.

"Домен" — це унікальне ім'я-ідентифікатор компанії в мережі Інтернет. Від добре підібраного і зареєстрованого по всіх правилах доменного імені, багато в чому залежить подальша доля вашого веб-сайту.

Погодьтеся, що набагато зручніше набрати на клавіатурі, наприклад:www.vzta.com.ua, чим www.vinnitsa.com/vzta/ (приклад дійсний для Вінницького заводу тракторних агрегатів).

Крім того, правильно підібране, містке "інтернет-ім'я", не тільки краще запам'ятовується, але і є додатковим помічником в розкручуванні сайту фірми, оскільки відображає скорочену абревіатуру підприємства або його повну назву, згодом, легше вимовляється і набирається, тому безперечно має переваги перед довгими доменами, що погано запам'ятовуються.

Також, доменне ім'я обов'язково реєструвати на фірму що його купує, таким чином, захистивши себе від можливих суперечок і посягань на нього в суді.
Ми допомагаємо нашим клієнтам правильно підібрати і зареєструвати домен. Доменне ім'я реєструється на Клієнта і належить тільки йому, після чого він має право робити з ним все, що побажає.

Для того, щоб Ваш веб-сайт запрацював, реєстрації домена недостатньо. Необхідно розмістити його в мережі Інтернет і забезпечити цілодобовий доступ. Дані питання вирішують послуги хостингу — розміщення готового сайту на веб-сервері.

Пропонуємо скористатися якісними та недорогими послугами хостинга у Нас.

Вверх Розробка веб-сайтів  Базова оптимізація  SEO оптимізація і просування сайтів  Інтернет-реклама  Реклама в социальных сетях  Хостинг  Реєстрація доменів  Технології  CMS Система 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^