Рекламное агентство - Метастудия. г. Винница, Украина.
Метастудія Послуги Портфоліо (RU) Клієнти Контакти
Послуги / SEO оптимізація і просування сайтів
Послуги

SEO оптимізація і просування сайтів - розкручування, реклама в мережі Інтернет. Україна, Вінниця.

SEO оптимізація і просування сайтів

Для успішної роботи Вашої компанії, необхідно привернути найбільшу кількість потенційних клієнтів на Ваш сайт. Для цього необхідне просування сайту (розкручування сайту). Важливу роль в цьому грають пошукові системи. Переважна більшість користувачів Інтернет використовують їх для пошуку інформації.
Причому більше 85% російськомовних відвідувачів Інтернету користуються двома пошукачами Google, Yandex. На Україні популярність набирає пошукова система Мета.

Велика частина користувачів пошукових систем (31,9%) проглядають тільки першу сторінку результатів, після чого переходять на один з представлених на них сайтів. 23%, перш ніж зробити вибір, проглядають дві перші сторінки. Тому, однією з головних умов відвідуваності сайту, є видача адреси сайту в результатах запиту на першій сторінці в пошуковій системі або якомога ближче до неї. Також, доведено на практиці, що якщо сайту немає в першій 30-ці по певному запиту, то його, по даному запиту, як би і немає в мережі Інтернет. Робиться це за допомогою просування сайту - СЕО оптимізації.

СЕО оптимізація під пошукові системи (від англ. SEO - Search Engines Optimization) – оптимізація веб-сайту під пошукові системи, поліпшення позицій сайту по певних пошукових фразах, які якнайповніше відповідають специфіці Вашого бізнесу. Також, сюди включена реєстрація в каталогах і рейтингах близьких до тематики сайту, у результаті підняття відвідуваності сайту саме за рахунок потенційних покупців Вашого товару або послуги.

При розкручуванні сайту, важливим є не тільки виведення сайту на перші позиції серед безлічі інших конкуруючих сайтів по певних ключових фразах, але і оптимальний підбір даних фраз. Ці ключові фрази повинні реально користуватися популярністю у користувачів пошукових систем, при пошуку товарів або послуг, пропонованих на вашому сайті. І при цьому, ключові фрази повинні мати найбільш ефективне співвідношення між популярністю і конкуренцією по ним серед інших сайтів, що дає можливість привернути відвідувачів на сайт, використовуючи якомога менший бюджет. Тому, в пошукову оптимізацію сайту входить, також, оптимізація ключових слів, підбір ключових слів, зміна ключових слів, і виправлення ключових слів.

Таким чином, пошукова оптимізація є безпосереднім виведенням сайту на певну цільову аудиторію відвідувачів, які, шляхом набору певних ключових слів або ключових фраз, запрошують пошукові системи про товари і послуги, представлені на сайті.

Просування сайту і його розкручування дозволяють отримати найбільш відвідуваний сайт, що дає йому значну перевагу перед іншими сайтами і дозволяє бути одним з перших при видачі результатів пошуковими системами, а, отже, отримувати на сайт найбільш максимальну кількість цільових відвідувачів – ваших потенційних клієнтів.

Вверх Розробка веб-сайтів  Базова оптимізація  SEO оптимізація і просування сайтів  Інтернет-реклама  Реклама в социальных сетях  Хостинг  Реєстрація доменів  Технології  CMS Система 

© 2001-2018 «МЕТАСТУДІЯ», Україна, м. Вінниця, вул. Арх. Артинова, 29/4. [email protected], тел/факс: (0432) 55-43-69, 56-28-02.
На головну   Мапа сайту (ua)   Вгору ^